Sexualni povidky zenske strikani

První, co udělal bylo, že si na stůl v pokoji položil notebook. Očekávala jsem klasický scénář, kdy dostanu maximálně polibek na tvář , takže jsem ani nezvedala oči od rozečtené knihy. Jen jsem se trochu více uvelebila na kanapi. Na monitoru něco naběhlo. Tomu jsem také nevěnovala pozornost. Ale jen do té doby, než zhasla všechna další světla a tmu prořezávala právě jen ta obrazovka. Přítel kolem ní prošel a do něčeho ťuknul. Ozvala se svižná instrumentální hudba. Nevšimla jsem si, že by se dostal za mě, ale najednou jsem měla něco přes oči.

Když jsem to chtěla stáhnout, jeho ruce mi stiskly zápěstí a pochopila jsem, že to samé čeká i mé kotníky. Vzepřela jsem se mu, ale okamžitě mě přimáčkl zpátky na pohovku. Bránila jsem se, ale čím víc, tím pevněji mě držel na uzdě. Tahal mě za vlasy a škrábal po celém těle. Bolelo to, ale bylo to zároveň úžasné. Čím zuřivější byl můj odpor, tím nekompromisnější bylo jeho uzemění mých snah. Zbavoval mne oblečení a nesnesl jakýkoli odpor. Stejně jsem se bránila , protože jeho protiútoky mě hrozně vzrušovaly.

Pustili jsme se do sebe jako dvě zvířata. Se vším, co k tomu patřilo. Když jsme skončili, zpocení úplně všude, opět rozsvítil. Sundal mi pouta i  masku a já si všimla, že uběhlo skoro 90 minut…. Inspirujte se článkem Pouta — spoutejte si svého miláčka.

Že k nám na kus řeči dorazí Hanka, to jsme věděli. Že se to takhle zvrtne, to ani omylem…. Byla to spolužačka z výšky, takže žádný problém. Ale rychle jsem si všimla, že pokukuje po příteli. Smála se i tomu, co bylo naprosto nevtipné naštěstí takových vtipů padlo minimum. Pak mě ale napadlo, že bych mohla využít příležitosti.

Slyšel pár o díze a zaplatil. Venku si objednal taxi a odjel na dízu. Nebylo to daleko a když jsem vystoupil z taxíku. Ihned jsem viděl hezkou holku a vstoupl za ní. Zaplatil lístek, našel místo na baru a sledoval šrumec.

Vypil jsem 3 panáky a šel tančit. Bylo tam dost lidí a tak mi nebyly divné letné dotyky. Dotančil jsem ke 3 dívkám a mluvil o hloupestech.

Ani už nevím ,jak jsem se ve 2 ráno s holkama dostal do nějakoho rodiného domu. Olina a Irma se začaly milovat hned ,když otevřely dveře do ložnice. Třetí holka Květa mě odtála do 2 ložnice a tam mě začala kouřit. Bylo to krásné a já opět explodoval. Než jsem se nadál byl jsem nahý a klesal do postole. Mohu tě spoutat a zakrýt oči Jsi skvělá jsem jí říkal a ona mě líbala na ústa, krk, tahala zabradavky a znova jsem byl vrušený.

Chci tě volám a náhle cítím lízání zadku a bylo to krásné. Pak mi pošeptala do ucha, zda mě může opíchat. Já souhlasil a slyšel další hlasy. Nic jem neviděl ,ale byl jsem eufórii.

Pak mi vyhodila nohy na její ramena a cítil gel a 1 prst, druhý ,třetí. Vchod povolil a ucítil bidlo u chodu. Velký tlák a protahování. Holky přišly blíže a hladily mě. Slyšel jem, jak říkají, tak ho ojeť.. Koukej, jak ho má velkého a ojeď ho. Pak jsem byl tak rozjety až do chvíle, když jsem cítil vztahy a výstřik do mého zadku.

...

Sexualni povidky zenske strikani

Jakmile jsem vlezl do sprchy, okamžitě se mi postavil a já si začal představovat svou mladou přítelkyni nahou. Jak se prohýbá v zádech a její prsa se tyčí do výše, jak roztahuje své nádherné nohy… Nepotřeboval jsem ani 5 tahů rukou a už mé semeno odtékalo do odpadu.

Teprve poté jsem se skutečně osprchoval. Jakmile jsem se umyl, osušil jsem se a vypnul sprchu. Ihned jsem však zaslechl televizi z obývacího pokoje. Neznělo to však jako estráda, byly to vzdechy mé ex-přítelkyně.

Příliš jsem se styděl vylézt ven rovnou. Mohla by si myslet že jsem úchyl nebo něco takového. Tiše jsem otevřel dveře a vplížil se do obýváku. To co jsem viděl mě odzbrojilo. Tereza se dívala na video. Ale nikdy bych si nedokázal představit, jak moc si udělala pohodlí zatímco jsem byl ve sprše.

Seděla s jednou nohou na zemi a druhou na gauči a pravou rukou si dráždila kundičku. Blůzu měla doširoka rozevřenou a levou rukou si mačkala a hladila levé prso vysvobozené z podprsenky. Tiše jsem stál ve dveřích a sledoval tu mladou dívku, jak se uspokojuje v mém bytě. Slyšel jsem její jemné vzdechy, které nedokázala ztišit. Její oči byly téměř zavřené, jediné, co viděla byla obrazovka televize.

To vše způsobilo, že mi opět ztvrdl. Sledoval jsem ji, jak pozoruje video a její ruku, jak se pohybuje čím dál rychleji. Tereza zaklonila hlavu a zasténala moje jméno: Byla pořád v extázi, ani mě nezaregistrovala a tak jsem si klekl před její útlé tělo a přiložil tvář na její vlhkou štěrbinu.

Ještě než si toho stihla všimnout jsem dovnitř vsunul jazyk. Její počáteční šok byl téměř okamžitě nahrazen chtíčem. Natáhl jsem ruce a sevřel její pevná prsa.

Byla v sedmém nebi a udělala se alespoň 15krát jen po dobu, kdy jsem se jí věnoval pusou. Avšak po tom všem orálním sexu a sledování jejího potěšení jsem už ani já nemohl vydržet pocity jdoucí z mého kolíku.

Postavil jsem se před ní, avšak ona byla příliš zabraná do svého potěšení. Přitiskl jsem své rty na její a cítil její jazyk, jak mi vniká do úst. Ovinula mě jednou paží a druhou rukou si opět začala dráždit pičku. Jak jsme se líbali, vzal jsem jí tu ruku a položil si ji na krk. Vyhověla mi a vášnivě jsme se líbali snad celé hodiny.

Rukou jsem si ho namířil přímo do její štěrbinky. Cítil jsem, jak mi namočila žalud poté, co jsem se otřel o její klitoris.

A pak jsem ho začal tlačit dovnitř. Její polibky okamžitě ustaly, když jsem ucítil, jak úzký její otvor je. Pomalu jsem do ní pronikal a s každým přírazem jsem se dostával hlouběji. Netrvalo dlouho a dostal jsem všech svých 20 centimetrů do její mladé pičky. Zdálo se, že bolest ustávala. Začala vzdychat a těžce dýchat při každém mém pohybu. Položila mi ruce na boky a já se na ní rytmicky snášel. Ani se mi nechtělo uvěřit, že je to má spolupracovnice, se kterou jsem se spřátelil.

Alespoň na moment však přátelství letělo z okna a taktovku převzalo milenectví. Přímo tady na mém gauči se Terezka rozhodla, že se mi odevzdá. Cítil jsem, jak se ve mně vaří sperma a já nechtěl vybuchnout moc brzy. Vytáhl jsem ho tedy a zvedla Terezu z gauče. Byla to velice vyzývavě oblečená žena, kterou člověk nemohl přehlédnout. V jejím oblečení bylo něco dráždivého.

Černý lakovaný kabát, pod ním květované šaty a na nohou lakované vysoké kozačky černé barvy až ke kolenům, vzadu se zlatými přezkami od paty až nahoru po celé zadní straně.

Chvíli jsem si ji z boku prohlížel. Všimla si několikrát mého pohledu. Přistoupila a po chvilce se mě zeptala, jestli nejel trolejbus. Odpověděl jsem, že ještě ne. Byla jí z toho větru zima.

Odhalila kabát a řekla, že se jí z toho postavily bradavky. Podíval jsem se a opravdu přes látku trčely naběhlé hroty bradavek. Byla to výzva, která se nedala přehlédnout. Možná menší masáž by je zahřála, řekl jsem. Jenom se usmála, možná. Nenuceně se se mnou začala bavit. Povídali jsme o všeličems. Zjistil jsem, že je rozvedená. Zeptala se mě, jestli mám nějakou dívku. Řekl jsem jí o Karině. Je to ta, co kamarád s Yvetou?

Ano, odpověděl jsem s údivem. Tak potom musíš být Pavel: Nedávno jsme se sešly a ona mi o tobě vyprávěla. Poodstoupila a její pohled sjel na můj rozkrok. Sklonila se k mému uchu a zašeptala: Je to pravda, že ho máš dvacettři centimetrů dlouhého? Ano, řekl jsem klidně. Úžasné, řekla a doslova se zachvěla. Mohla bych tě pozvat k sobě na kávu, pokud nemáš nějaký program.

Nemám a v té zimě se docela rád ohřeji. A jestli mohu být smělá, zeptala se, proč jsi si mě tak prohlížel? Zbožňuji lakované věci a černé vůbec. Ano, řekl jsem trochu vzrušeně. Pošeptej mi, co s tím děláš. Hlavně kozačky, pošeptal jsem jí. Rád je líbám a olizuji jazykem, třu o ně ztopořený úd a stříkám na ně semeno.

Víte, jaký je to nádherný pohled, když semeno stéká po nich dolů na nárt? Nasedli jsme do trolejbusu a posadili se dozadu. Ona si sedla k oknu a já vedle ní. Položila si tašky na klín. Pošeptal jsem jí do ucha, zda mohu mít také dotaz. Jistě, řekla a usmála se. Pětka se zvětšenými košíčky, řekla klidně. Sklonil jsem se jí k uchu a pošeptal: Také bych se do nich chtěl nechat tlačit jako ta podprsenka: Zajel jsem rukou pod tašky, zachytil lem jejích šatů a vytáhl je nahoru ke klínu.

Několika prsty jsem přes kalhotky zatlačil na pevnou kundičku. Urovnal jsem šaty a pošeptal: Tedy na svoje roky ji máte pěkně pevnou a mokrou. Víš, řekla trochu zklamaně, nemohla jsem mít děti. To mě mrzí, řekl jsem. To nic, ale má to jednu nespornou výhodu. Miluji, když mi do ní stříká proud semene. Zajel jsem znovu rukou mezi stehna a zmáčkl. Za chvíli jsme vystupovali. Po pár minutách chůze jsme byli u ní doma. Bydlela až ve dvanáctém patře. V chodbě si odložila kabátek a postavila tašky.

Její ňadra byla pěkně kulatá a skvělé se vypínala dopředu. Černé vlasy jí spadaly až na ramena a její opálená kůže kontrastovala s pestrou látkou. Vzal jsem ji v pase a přitáhl k sobě. Podíval se dlouze do jejích hnědých očí.

Jemně přivřela víčka a naše rty se k sobě přisály. Líbala pomalu a něžně. Chtěla si vychutnat dlouhou pauzu. Moje ruka jemně přejela po boku a promasírovala kulaté ňadro. Po chvilce jsem cítil přes látku tvrdý hrot. Odtáhl jsem se a podíval na ňadro. Látka byla v místě bradavky pěkně napnutá. Sklonil jsem se a několikrát ji kousl do bradavky přes látku. Jak ty to krásně umíš, zašeptala. Ty mi doslova čteš myšlenky. Víš, tohle je taková moje zvláštnost.

Mám v klidu ploché bradavky, ale když se vydráždí, tak jsou z nich pěkný hroty. Poprosila bych tě, aby sis sedl do obýváku a já se zatím pro tebe připravím.

Podíval jsem se na ni. Kozačky, ale nenechala mě dopovědět. Můžeš se spolehnout, bude to pro tebe dráždivé. Po několika minutách přišla a doslova mi vyrazila dech. Černé bohatě krajkované prádlo. Podprsenka z jemné krajky, černé dlouhé podvazky a k nim připnuty černé hladké punčochy se širokou krajkou na lemu. Na nohou lakované kozačky na kovových jehlách. Líbí se ti bílé kozačky? Ještě víc než černé: Ty jsou prostě bezkonkurenční. V ruce držela ručník a misku a jakýsi sprej: Podíval jsem se do rozkroku a odtud se na mě černal mohutný trojúhelník kučeravých chlupů.

Poprosila bych tě, abys mě vyholil; nerada bych ti ho odřela. Nenuceně se opřela do křesla, na stůl položila pěnu, žiletku a ručník. Přiklekl jsem a chtěl jsem ji políbit.

Pěkná ženská, kozy trojky, sice už nebyla nejmladší, ale stále ještě stále za hřích. tvrději přirazil, potom jsem čuráka vytáhnul a řekl jí: „Teď budu stříkat a řeknu. Já,já,já uuž uuž koktal jsem a Marta jen řekla, jo stříkej a spolkla mého čuráka až po kořen a kouřila tak dlouho dokud jsem nezačal chrčet blahem a stříkat do. Přinášíme další díl krátkých povídek inspirovanými erotickými fantaziemi žen. Ženy se nám svěřovaly v Ostravě, kde probíhala speciální akce ke Dni ženského .

Ceske pornoherecky footjob