Udělal se do mě chlupate kundy

udělal se do mě chlupate kundy

Prestoze sex nikdy neodmitnu, tak jim ano. Ale dlouho jsem mela fantazii byt oholena profesionalnim holicem a vzdy v tom mem sneni figuruje holic, ktery ma panske holicstvi tri domy vedle od meho domu. Kazde rano chodim kolem a on me vzdy pozdravi. Odpovim a uz jsem parkrat prohodili nekolik slov. Az jednoho dne me zastavil a zeptal se jestli znam Andreu. To je jedna z mych kamaradek ktera s nami chodi plavat. Zacala jsem pomalu odchazet a on jeste zavolal, abych se nekdy take zastavila , ze si rad popovida.

Za dva dny jsem sla vecer z prace, bylo pondeli a jeho holicstvi melo byt zavreno. Ale svitilo se tam a on me uvidel, kdyz zevnitr zamykal dvere. Rychle zase odemkl a pozval me dovnitr. On dopsal neco na par listu a prisedl ke me. Je ale opravdu ukecena, ze jo? Ku podivu me to nevadilo, jen jsem se usmala: Nejen o tvem rozkroku,ale i o tvych sex pokusech, ktere jsi jim prozradila.

Ze bych si splnila moji taknopu fantazii? Vstala jsem a zacala se svlekat a vzrusenim se me trasly prsty. Uz naha jsem se k nemu otocila a videla jsem ho uz skoro svleceneho. Posad se do kresla, povim ti jak to budu delat! To uz jsem ztracela nad sebou  kontrolu. Chvile tvrdych narazu do me kundy me pivedla do extaze.

Najednou vstal, jeho penis vyjel ven z me kundy a holic si bezel pro mobil.. Petr ji zlehka potřel gelem a řekl. Nikdy netušila, jak strašně si tato drobná dívka chtěla pohrát s pěknými melounky, které sama neměla a dost ji vzrušovalo, že se Jitka stala figurkou, na které si může v rámci hry vyzkoušet cokoliv, když tím neporuší pravidla. Pavla na tom byla podobně. Říkali o ní, že je trochu dominantní, ale to bylo přes den a to se krotila. Nyní chytla Jitku pevně za nohy, rozevřela jí je a ukazováčkem jí zajela mezi půlky.

Děvče s sebou zaškubalo a heklo. Jitka ztuhla a pomalu a rymicky začala proti Markově ruce přirážet. Ten narovnal prsty k sobě a pomaloučku jí je zasouval hloub a hloub. Dál už se ozývalo jen tlumené hekání. Jitka s sebou škubala, přirážela proti ruce a marně se snažila vymanit prstíkům, které se postupně zasouvaly do jejího zadečku.

Pavla přitvrdila a třemi prstíky rozevírala dírku do šířky na všechny strany. Pak s lahví zatřepal, sundal z ní drátěný košíček a kývl na Pavlu. Ta vyndala z Jitky své prsty a vzápětí do ještě rozevřeného otvoru vrazil Marek hrdlo láhve šampusu, ze kterého se pomaloučku začal tlakem bublinek vysouvat špunt. Jitčin svěrač se kolem ústí láhve pevně sevřel a pak něco uvnitř luplo a v láhvi zašumělo. V tu chvíli na nagelovanou láhev zatlačil a do náhle křečovitě přetlakem rozevřeného otvoru Jitce narval láhev až k vinětě.

Pavla i Petruška jen vytřeštěně zíraly, jak se Jitka svíjí a mnohem víc než sebevědomou černovlásku s bujným poprsím připomíná rozvášněné zvíře, šílící svíjející se kus masa v extázi, ze kterého kouká láhev a podél ní tryskají pramínky šampaňského. Honza vylovil z baru láhev silného burbonu a začal nalévat.

Přiťukli jsme si a kopli jsme to do sebe. Jitka vypadala, že by si také něco dala a začala se pomalu sápat z vany. Marek, který jí stále přidržoval láhev šampusu v rozevřeném análu ji však ztrhnul zpět do vany a prohlásil. Petruška vylovila z krabičky od společenské hry dva kolíčky a pohladila klečící Jitku po prsou. Pak ji nejdříve něžně a potom docela surově štípla do bradavek. Jitka s sebou škubla tak prudce, že měl Marek co dělat, aby láhev, která z ní prudce vyjela ven, vrátil zpět dřív než se dírka uzavře.

Jitka jen koulela očima a huhlala něco přes roubík. Jitčin anál se během několika sekund sevřel kolem sprchy a podél hadice stříkal silný proud. Však se jí ta prdelka sevře. Ta s sebou škubala ze všech sil, ale nebylo jí to nic platné. Děvčata ji držela vší silou a chlapci jí seřezali, co to šlo.

Jen tlumené hekání a doširoka rozevřené udivené oči svědčily o tom, že Jitka prožívala silné emoce. Po každém plácnutí se jí kruhově rozevřený otvor prudce stáhl, aby se vzápětí opět doširoka otevřel a vyvalily se z něho proudy vody s něčím, co vzápětí mizelo odtokem pryč.

Po chvilce již z Jitky stříkala jenom průzračná voda. Ta vyklouzla z uvolněného na pohled rozervaného otvoru a dopadla do vany. Pavla vypnula vodu a s úžasem zírala do růžového širokého otvoru, který zůstal zeširoka otevřený a jen se slabě chvěl tak, jako jeho majitelka s hlavou zabořenou do vany a zadnicí vystrčenou. Odpovědí jí bylo neznatelné kývnutí. Nadzvedla jí hlavu a opatrně vyjmula povolený roubík z naběhlých rtů.

Jitka vypadala, jako by byla smířená se vším. Chvilku si v ní hrál až se mu podařilo někde uvnitř nahmátnout regulátor. Jsou tam čerstvý baterky. Jitka se rozklepala, ale jenom hryzala spodní ret. Chtěla to už mít za sebou a nesnesla představu, že by v sobě měla znovu ten odporný roubík, který ji dřel do koutků a degradoval ji na pouhé zvíře. Pomalu přidal další a ještě jeden. Teď už tam měl všechny a Jitka začala rytmicky přirážet a ztěžka dýchat.

Pomalu projel dívce do análu až po zápěstí. Jitka vydechla úlevou a půlky se jí sevřely k sobě. Petruška přiskočila a nagelovala Markovi ruku. Jitka potočila hlavu a vyděšeně vykřikla "Co, co chcete dělat?

Pomal v děvčeti lovil, prohrabával se záhyby vnitřních orgánů a Jitka se v objetí silných rukou svíjela a škubala. Na ruku mu vytryskl proud žlutavé tekutiny. Mírně povytáhl ruku a znovu zalovil. Pomaličku se dostával hloub a hloub, ale Jitka stále kladla odpor. Jitka vyšpulila půlky jak nejvíc od sebe to šlo a prohnula se jako kočka prohýbá hřbet. Pak se začala pozvolna narovnávat. Ve chvíli, kdy se již Marek začal ponořovat o něco hloub, vší silou zatlačila proti němu, jako kdyby chtěla vykonat potřebu a vytlačit jeho ruku ze sebe jednou provždy.

Nastal však pravý opak. Markova lesklá ruka náhle hladce zajela jejího doširoka rozevřeného otvoru, který zcela přestal klást odpor a pustil ji do sebe až na doraz.

.. UDĚLAL SE DO MĚ CZECH PORN, Mrdani cz erotika Mrdani zdarma chlupate kundy, Sperma tekoucí z kundičky a samozřejmě i z análu. Užijete si. červenec Your browser does not currently recognize any of the video formats Chlupate kundy zrale kundicky, Mrzí mě, že na tebe nemám sílu, ale. Bratři žena s chlupatou kundu udělal mě cum | tyto videa jsou vintage, sex se vaši rodiče dívali. ženy jsou chlupaté, sex je přirozený, sex je úžasný. vintage sex .

ESTER LÁDOVÁ SEXY SILONKY

Udělal se do mě chlupate kundy

Ester ládová porn cz

Je ale opravdu ukecena, ze jo? Ku podivu me to nevadilo, jen jsem se usmala: Nejen o tvem rozkroku,ale i o tvych sex pokusech, ktere jsi jim prozradila.

Ze bych si splnila moji taknopu fantazii? Vstala jsem a zacala se svlekat a vzrusenim se me trasly prsty. Uz naha jsem se k nemu otocila a videla jsem ho uz skoro svleceneho. Posad se do kresla, povim ti jak to budu delat! To uz jsem ztracela nad sebou  kontrolu. Chvile tvrdych narazu do me kundy me pivedla do extaze. Najednou vstal, jeho penis vyjel ven z me kundy a holic si bezel pro mobil.. Divala jsem se jak se jeho vztyceny curak blizi zpatky k me kunde a prudce do me zajizdi.

Ve vterine se me vratil uzasny orgasmus, ktery snad nemel konce. Miril mobilem na moji kundu a fotil si jak do ni zajizdi. Za chvili jeho tempo zpomalilo a zacal pomalu vytahovat curaka z me kundy a videla jsem jak mu zacala strikat mrdlina primo na muj postevacek a na chloupky me kundy.

Ani ne za minutu  mu zase tvrdnul jako kost. Porad me pretiral stetkou pres postevacek a ja citila, ze se me zase vraci silny orgasmus. Zacala jsem si to uzivat, ale najednou prestal a vzal do ruky britvu. To uz me trosku vystrasilo a napjate jsem se divala, jak ostri britvy klouze  po me kuzi a jak me zrzave chloupky mizi.

Po deseti minutach nebylo na me kunde ani stopy po chloupkach. Omyl me bricho a kundu a doteky na me kunde byly velice intenzivni po oholeni. Holic si znovu sedl mezi me nohy a zacal me placat jeho curakem pres me pysky a postevacek. Opatrně ho umyla v umyvadle, kdy jsme jí radili, co a jak a jen ho osušila, tak se na něm objevila lesklá kapička. Jitka ji jemně setřela kapesníčkem, ohrnula předkožku a vzala obrovitý žalud do úst. Chvíli ho dumlala, zkoušela sát, ale nešlo jí to.

Pyj byl sice nalitý k prasknutí, ale snad právě to byla příčina, že se najednou Jitka začala dávit a vyndala si ho z pusy.

Takhle to nedokážu, to si mě klidně zprzněte všichni, ale do pusy ne. Marek hodil a zalovil v sešitku. Mám tady něco se zadečkem, ale předtím tě podle pravidel musíme trochu rozrajcovat ve vaně. Petr s Honzou vylovili z krabice nějaké pomůcky a vyrazili za ním.

Petruška s Pavlou se na sebe vyjeveně koukali, ale pak šly do koupelny za kluky. Jitka nějak automaticky poslechla a roztáhla půlky od sebe. V prostorné velké vaně vypadala jako nějaké rozcapené zvíře s doširoka rozevřenými půlkami, mezi kterými visely široké stydké pysky a nad nimi se svírala úzká zadní dírka. Petr ji zlehka potřel gelem a řekl. Nikdy netušila, jak strašně si tato drobná dívka chtěla pohrát s pěknými melounky, které sama neměla a dost ji vzrušovalo, že se Jitka stala figurkou, na které si může v rámci hry vyzkoušet cokoliv, když tím neporuší pravidla.

Pavla na tom byla podobně. Říkali o ní, že je trochu dominantní, ale to bylo přes den a to se krotila. Nyní chytla Jitku pevně za nohy, rozevřela jí je a ukazováčkem jí zajela mezi půlky.

Děvče s sebou zaškubalo a heklo. Jitka ztuhla a pomalu a rymicky začala proti Markově ruce přirážet. Ten narovnal prsty k sobě a pomaloučku jí je zasouval hloub a hloub. Dál už se ozývalo jen tlumené hekání. Jitka s sebou škubala, přirážela proti ruce a marně se snažila vymanit prstíkům, které se postupně zasouvaly do jejího zadečku. Pavla přitvrdila a třemi prstíky rozevírala dírku do šířky na všechny strany. Pak s lahví zatřepal, sundal z ní drátěný košíček a kývl na Pavlu. Ta vyndala z Jitky své prsty a vzápětí do ještě rozevřeného otvoru vrazil Marek hrdlo láhve šampusu, ze kterého se pomaloučku začal tlakem bublinek vysouvat špunt.

Jitčin svěrač se kolem ústí láhve pevně sevřel a pak něco uvnitř luplo a v láhvi zašumělo. V tu chvíli na nagelovanou láhev zatlačil a do náhle křečovitě přetlakem rozevřeného otvoru Jitce narval láhev až k vinětě. Pavla i Petruška jen vytřeštěně zíraly, jak se Jitka svíjí a mnohem víc než sebevědomou černovlásku s bujným poprsím připomíná rozvášněné zvíře, šílící svíjející se kus masa v extázi, ze kterého kouká láhev a podél ní tryskají pramínky šampaňského.

Honza vylovil z baru láhev silného burbonu a začal nalévat. Přiťukli jsme si a kopli jsme to do sebe. Jitka vypadala, že by si také něco dala a začala se pomalu sápat z vany.

Marek, který jí stále přidržoval láhev šampusu v rozevřeném análu ji však ztrhnul zpět do vany a prohlásil. Petruška vylovila z krabičky od společenské hry dva kolíčky a pohladila klečící Jitku po prsou. Pak ji nejdříve něžně a potom docela surově štípla do bradavek. Jitka s sebou škubla tak prudce, že měl Marek co dělat, aby láhev, která z ní prudce vyjela ven, vrátil zpět dřív než se dírka uzavře.

Jitka jen koulela očima a huhlala něco přes roubík. Jitčin anál se během několika sekund sevřel kolem sprchy a podél hadice stříkal silný proud. Však se jí ta prdelka sevře. Ta s sebou škubala ze všech sil, ale nebylo jí to nic platné. Děvčata ji držela vší silou a chlapci jí seřezali, co to šlo. Jen tlumené hekání a doširoka rozevřené udivené oči svědčily o tom, že Jitka prožívala silné emoce. Po každém plácnutí se jí kruhově rozevřený otvor prudce stáhl, aby se vzápětí opět doširoka otevřel a vyvalily se z něho proudy vody s něčím, co vzápětí mizelo odtokem pryč.

Po chvilce již z Jitky stříkala jenom průzračná voda. Ta vyklouzla z uvolněného na pohled rozervaného otvoru a dopadla do vany. Pavla vypnula vodu a s úžasem zírala do růžového širokého otvoru, který zůstal zeširoka otevřený a jen se slabě chvěl tak, jako jeho majitelka s hlavou zabořenou do vany a zadnicí vystrčenou. Odpovědí jí bylo neznatelné kývnutí. Nadzvedla jí hlavu a opatrně vyjmula povolený roubík z naběhlých rtů. Jitka vypadala, jako by byla smířená se vším. Chvilku si v ní hrál až se mu podařilo někde uvnitř nahmátnout regulátor.

Jsou tam čerstvý baterky. Jitka se rozklepala, ale jenom hryzala spodní ret. Chtěla to už mít za sebou a nesnesla představu, že by v sobě měla znovu ten odporný roubík, který ji dřel do koutků a degradoval ji na pouhé zvíře. Pomalu přidal další a ještě jeden. Teď už tam měl všechny a Jitka začala rytmicky přirážet a ztěžka dýchat. Pomalu projel dívce do análu až po zápěstí. Jitka vydechla úlevou a půlky se jí sevřely k sobě.