Něžné milování umělý penis

něžné milování umělý penis

V zubech držela baterku a svítila si na místo operace. Není třeba dodávat, že manžela velmi vyděsilo, když uviděl, jak se mu manželka uprostřed noci chystá vpíchnout injekci do penisu. Očividně měla v plánu navodit mu chemickou erekci bez jeho souhlasu a pak se s ním pomilovat, zatímco on bude spát. Manžel byl chováním své ženy zděšen.

Ona byla stejně tak pohoršená tím, jak on sabotuje jejich pokusy o normální sexuální život -- o vůbec nějaký sexuální život. Když tu příhodu vyslechla, stěží zadržela smích, přiznala se Renshaw. Byla však odhodlaná zjistit, o co jde.

Tento kritický incident poskytl možnost hlouběji prozkoumat, co se s manželem děje a proč je tak odhodlaný sexu zabránit, navzdory tomu, co sám nahlas tvrdí. Za jemného pobízení se situace nakonec vyjasnila. Manžel byl praktikující katolík. Přestože byl legitimně rozveden už před mnoha lety, církev mu dosud nezrušila platnost jeho prvního manželství.

Cítil to tak, že teprve až ho církev vyváže z jeho prvního manželství a prohlásí je za neplatné, bude mít dovoleno i jen pomyslet na sex. Navenek prováděl všechno, co bylo zapotřebí.

Šel do sexuální poradny, zapsal se do programu, přišel s manželkou, prošel dotýkáním a předehrou -- ale když došlo na soulož, nepřicházelo v úvahu, že by to dotáhl do konce. Penis odmítal v programu spolupracovat, protože ještě neobdržel svolení církve toto nové manželství naplnit.

A brzy nato manželství naplnil. Když nás někdo strká a nutí, ústa říkají 'Ano, chci sexuální terapii', ale penis, svým vlastním jazykem, říká 'Ani za nic! Přestože při chemickém navozování erekce jsme velmi pokročili, Renshaw říká, že stále ještě existují hranice, čeho můžeme dosáhnout, pokud neoslovíme skutečné potřeby a pocity lidí. Ta pilulka se objevila Paní byla opravdu hlučná, mluvila nonstop.

Její manžel ji měl rád, nepomýšlel na rozvod, ale neměl vůbec žádnou pohlavní touhu. Ona ho ke styku postrkovala a popoháněla. Vždycky byl moc unavený. Řekl, že příští ráno jde jezdit na plachetnici, takže musí brzy vstávat. Tak ho dotáhla na kliniku. Manželovi bylo dvaašedesát, ale vypadal poměrně mladě. Měl normální erekce a své potřeby uspokojoval masturbací -- což bylo tajemství, které jí nemohl odhalit. Největší pomoc, jakou jsme té dvojici mohli nabídnout, bylo naučit ji masturbovat, podpořit ji, aby si pořídila vibrátor a uspokojovala se sama.

Celé roky jsem si na ni nevzpomněla, dokud mi nezavolala a nezeptala se, jestli si na ni pamatuji. Ve skutečnosti si nejvíce pamatovala to, jak její manžel používal jízdu na plachetnici po jezeru Michigan jako prostředek, jak uniknout od neustálého peskování a stížností své ženy.

Je to neetické a kromě toho, nikdo vám to neprodá. Musí se to dát samotnému pacientovi. Jen odpovíte na pár otázek, zaplatíte 50 dolarů a firma vám pošle lékařský předpis. Žena se na chvíli odmlčela a pak se zeptala: Ona byla čtyřiačtyřicetiletá učitelka, on sedmačtyřicetiletý inženýr.

Žili dvacet tři let v nenaplněném manželství. Víme, že se o celé této problematice párů, které se vezmou, ale nikdy se nemilují, málo mluví. Také víme, že Renshaw a její zaměstnanci se za ta léta setkali se stovkami takových lidí, i když se zdálo neobvyklé, že tato dvojice spolu dokázala vydržet přes dvacet let.

Když ta dvojice přišla na kliniku, Renshaw na jejich situaci více než cokoli jiného zajímala jedna věc. Proč se tomu prostě nepřizpůsobíte? Manželka sklopila oči a pak řekla velmi tiše: Když Renshaw vyprávěla tento příběh, vypadala smutně. Je tolik dvojic, které potřebují pomoc, a mnozí z nich opravdu nevědí, že pomoc existuje. Léčba, kterou Renshaw nabízí, funguje dobře u více než osmdesáti procent dvojic, které za ní přijdou.

Dokonce i ti, u nichž nedojde k plnému vyléčení symptomů, pozorují na svém vztahu významné zlepšení. Přesto je její rozpočet tak hubený, že může svou kliniku stěží provozovat. Zdravotní pojišťovna ani většina komerčních pojišťoven léčbu neproplácí. Čekací listiny má plné, ale většina lidí si může dovolit jen minimální náklady. Nikdo se jich ani nezeptal, proč se spolu nemilují. V tomto případě dvojici v pohlavním styku bránil dlouhodobý strach manželky z bolesti, která by mohla provázet penetraci.

Za psychické podpory, po pár týdnech tišících prostředků a s lokálním anestetickým krémem pro poševní vchod ta dvojice nakonec své manželství naplnila. Oba vyjádřili lítost nad roky naplněných radostí, o které přišli. Když jsme si některé tyto případy vyslechli, znovu jsme si připomněli otázku, proč se v tolika životních příbězích, které jsme až dosud slyšeli, vyskytují různé varianty sexuálního chování.

Například u dřívějšího Jeffreyho případu šlo o chlapíka, u kterého se vyvinulo silné citové pouto ke krávě. Jiný náš známý terapeut, když se doslechl o knize, kterou chystáme, nám vyprávěl příběh o svém vlastním klientovi, který rád provozoval sex s kočkami.

Když byl dotázán, má-li raději kočky, nebo kocoury, odpověděl pohoršeně: Renshaw se domnívá, že jedním z důvodů, kromě zřejmých tabu spojovaných se sexem, je rozmanitost způsobů, jakými lidé hledají únikovou cestu. Večer před rozhovorem s námi se s ní radil jiný terapeut, který léčil dvojici, v níž manžel měl sadomasochistické fantazie, jež byly jeho manželce nepříjemné.

Žádnou z jeho fajnových fantazií neuskutečnili -- problém způsobovaly pocity viny za to, že na ně byť jen myslí. Často si lidi dobírám a říkám, že ve spodním šuplíku stolu mám kněžský kolárek, takže jestli začnou se zpovědí, nasadím si ho. Skrývat tajemství znamená vyvolávat úzkost. Lidé se potřebují někomu svěřit a může k tomu posloužit i terapeut. Renshaw tuto myšlenku doložila případem, se kterým pracovala před pětadvaceti lety.

Byla na střední škole a přitom na částečný úvazek pracovala. Ta práce ji nudila, tak jednoho dne uprostřed zimy skočila na autobus, co jel na O'Harovo letiště.

Přišla k odbavovací přepážce United Airlines a vzala si palubní vstupenku. Bylo to v době, kdy to s bezpečností nebylo tak horké jako dnes. Renshaw v příběhu pokračovala s potěšením, jež naznačovalo, že i když se hrozila nad dívčinou nevychovaností, v její drzosti bylo něco, co si téměř zasluhovalo obdiv. Tak ta holka přiletěla do Honolulu, s posledními pár dolary v kapse dojela autobusem na pláž, kde zpod ručníků kradla peněženky a na ukradené kreditní karty pak v obchodech utrácela velké peníze.

Nakonec se Havaje nabažila, a tak si naplánovala, že odletí do Kalifornie. Na letišti ji chytila policie, když se snažila na ukradené kreditní karty koupit letenku. Právě v tomto okamžiku za ní na Havaj odletěl její otec, dostal ji ven z vězení, přivezl domů a dopravil na Loyolovu kliniku, aby se věci dostaly do pořádku. On byl takový sladký, pasivní mužíček a manželka byla vládnoucí, dominantní a nazlobená paní. Přišli nás navštívit na kliniku a já jsem tehdy vedla stážistu, který tu dívku léčil.

Stážista byl ve skutečnosti kněz, který se školil v psychiatrii. Když tu dívku vyšetřoval, byl v civilních šatech. Byl to jeho závěr, že je ta dívka sociopat.

Pokud budeme srovnávat vibrátor s mužem, je to jako bychom srovnávali jablko s hruškou. Vibrátor nikdy nebude jako živý muž a živý muž se nikdy ve svých funkcích nikdy nevyrovná vibrátoru.

Každý — muž i vibrátor — nabízí něco originálního a záleží jen na ženě , jak s originalitou vibrátoru či muže bude chtít zacházet, aby to bylo k její spokojenosti, respektive uspokojenosti. Ano, jistě některé ženy mohou tvrdit, že ať to s  vibrátorem zkoušely jakkoli, nebylo to pro ně uspokojivé, a proto ony volí jiné způsoby masturbace s jiným typem pomůcky. V tomto případě je jejich důvod odmítání vibrátoru srozumitelný, protože nesrovnávají vibrátor s mužem, ale říkají, že vibrátor jim jako pomůcka jednoduše nevyhovuje a potřebují pomůcky jiného typu ať už je to sprcha, peřina, vibrační vajíčko , či cokoli jiného.

Když ženy srovnávají vibrátor s mužem, mají od vibrátoru nereálná očekávání. Pokud mám vibrátor používat, musí mi poskytnout to, co při sexu očekávám od muže, jinak nevidím důvod, proč bych měla vibrátor používat…. Ovšem to, co žena očekává při sexu od muže — ať už jsou to něžné doteky na různých místech těla najednou, zalehnutí těla vahou mužova těla, mužova aktivita či v neposlední řadě pocit lásky při milování s mužem — to nemůže očekávat od sexu s vibrátorem.

Takto často hovoří ženy, které nemají stálého partnera. Ovšem za jejich odmítáním vibrátoru bývá ukryta především touha po lásce a po muži, kterou jim vibrátor nemůže nabídnout.

Vibrátor je v tom nevinně. A jaké jsou tedy hlavní výhody vibrátoru, pokud ho budeme vnímat opravdu jen jako umělý, neživý nástroj k lepšímu sexuálnímu uspokojení a ne jako náhradu muže? Výzkumy potvrzují, že ženy, které pravidelně používají erotické pomůcky, mají větší sexuální touhu a snadněji dosahují vyvrcholení , tudíž milování s partnerem je pro ně uspokojivější.

Čím lépe žena ví, jak si přivodit orgasmus, tím častěji ho dosáhne. Což se hodí nejen ve stálém partnerském vztahu, ale především při sexu s novým sexuálním partnerem. Vnímejte ho ne jako náhradu milování s mužem, ale jako nástroj k lepšímu partnerskému sexu a uspokojivějšímu sexuálnímu vybití.

Nepoužívejte ho, pokud jste zjistila, že vám nic nepřináší. A naopak, nebojte se ho používat, pokud vám dělá dobře!

Gina devine zrale zeny video

Něžné milování umělý penis

Mého kámoše to vyloženě žene do extáze - tak jsem se rozhodl to vyzkoušet, vyslechli jsme poučení, a pustili se do pokusu. Ve druhé třetině kouření mě začala mačkat palcem mezi kořenem penisu a stydkou kostí. Tak buď kámoš kecal, nebo já tam ten vypínač nemám. Bylo to víc než protivné. Mezi šourkem a konečníkem je oblast měkké tkáně, kudy je možno nepřímo ovlivnit prostatu.

Je to slabší náhražka přímé stimulace prostaty přes konečník, ale ne každý chlap si nechá strčit prst do zadku. Stimulace prostaty je určitě nejsilnější a nejúčinnější praktika spojovaná s felací.

Celý návod jsem už napsal v článku Masáž prostaty. Jen při orálku bych doporučil si hlídat úroveň stimulace, protože orál musí být dominantní praktikou a prostata jako třešinka na dortu. Silná stimulace prostaty může totiž vyvolat slabou ejakulaci bez orgasmu a to je prostě jen protivnej pocit. To je technika, která je pro některé ženy nepochopitelná a pro jiné běžná a jednoduchá.

Chlapi to milují a patří to mezi kriteria "špičkové milenky". Každopádně je možné se to naučit a není to až tolik složité. Kupte si v sexshopu běžné dildo umělý penis bez vibrací   - ideálně třeba ze CyberSkin nebo LoveClone, což jsou materiály velice podobné kůži a hlavně bez zápachu. Nebo si ho klidně s vibrátorem, ale vibrace budete používat jindy a jinde. Nahřejte si ho v teplé vodě na teplotu těla a začněte trénovat.

Ohřátí je důležité proto, že rozdílná teplota vás na mandlích může rušit a dříve může vyvolat problém. Zasunujte dildo velmi pomalu dozadu do krku. J akmile ucítíte závan blížícího se dávení, zastavte pohyb a začněte zhluboka dýchat. Pokud dojde ke křeči břišních svalů - je třeba na chvíli počkat, než se nervy uklidní.

Je zajímavé, že většinou se to dá nacvičit docela rychle. Pak už jen stačí nasadit rty na začátek falusu, podívat se do očí jeho majitele a začít navlékat svojí hlavu. Můžete jet pomalu a plynule, ale také můžete rozkošně "píďalkovat" rty Pozn - píďalkování znamená jako kdybyste rty vytahovaly do pusy volnou nit. Až se mu zaboříte nosem do podbřišku, tak zkuste jakoby polykat. Žalud na mandlích je fakt pochoutka a mandlová masáž je lábuš. Chlapa to až tolik nestimuluje, ale ten pocit, že je nadoraz v krku - je báječný.

Nechte se chytit za vlasy a přitáhnout hlavu na doraz, ale nezapomeňte, že Deep throat vám znemožní dýchání. Tak si ponechte v plicích nějakou rezervičku a myslete na to, že kdyby na něj přišel orgasmus - mohl by vám tam tu hlavu nevědomky podržet o něco déle. Maximální hloubku zasunutí penisu do krku umožňuje poloha, kdy žena leží na zádech na posteli či na stole a hlavu má zvrácenou přes hranu dolů k zemi a muž k ní vestoje přistoupí. To je docela hustá poloha a hloubku zásunu určuje muž.

Ten by si měl pohlídat vlastní orgastické záškuby, protože konkrétně na stole by jí mohl o tu hranu lehce zlomit vaz. To jsou látky, které mandle a měkké patro mírně znecitlivují Glory Holes - až to někde uvidíte napsáno - zasuňte svého průzkumníka do nejbližšího otvoru. Jestli na druhé straně bude klečet kouzelná kočka, stará babka, tlustej černoch nebo nějaké pako s mačetou už nechte osudu. No a nakonec pokud by se Vám chtělo přeblafnout miláčka pod vodou nebo by Vám vadila jeho vůně - použijte tento orální šnorchl.

Časem vcelku bezpečně poznáte, kdy se chlap blíží k vrcholu. Většinou podle dechu, svalového napětí, pnutí v penisu i chuti. Těsně před orgasmem se v ústí močové trubice objevují látky, které jsou předvojem výbuchu. Některé ženy nyní ustrnou a s napětím očekávají extázi a to je myslím docela chyba.

Naopak rozjeďte ty nejsilnější stimulace. Plný kontakt ústy, pevné a co nejrychlejší pohyby rukou po těle penisu. Dokonce i můžete lehce popustit zoubky a občas jimi zavadit o hranu žaludu.

S jeho vzdycháním a výkřiky přidejte i své. Dejte najevo i své vzrušení. Někteří muži těsně před orgasmem přestávají dýchat  - to ticho také může být ticho před bouří. Ta ale pak o to více překvapí. Muž prožívá orgasmus a v jeho polovině až druhé třetině dochází k ejakulaci a posledním stahem a výstřikem orgastické pocity rychle ustupují.

Při této fázi uklidnění často dochází k poorgastickým záškubům, kterým říkám přímrdy a při nich je už další stimulace spíš nepříjemná - ale tohle je moje osobní zkušenost a nemusí být obecná. Silný stisk ruky obemknutými prsty okolo penisu je fajn, ale nesmí bránit ejakulaci - stejně jako třeba ucpání močové trubice zepředu - prstem nebo jazykem. Proto před ejakulací uchopte penis tak, aby konečky prstů byly vespodu a hlídejte si, abyste močovou trubici nestiskly. To je totiž víc než nepříjemné a někdy i bolestivé.

Po prvních výstřicích se pak snažte zbytky spermatu vyždímat - tedy uchopte penis u kořene a tahejte sevřené prsty k jeho konci. Obřízka se provádí u mužů z náboženských nebo zdravotních důvodů.

Její výhody či nevýhody nemíním teď rozebírat, ale jedno je důležité - obřezaný penis nemá předkožku a žalud je trvale obnažen. Tedy především v erekci. V klidu může být i mírně překrytý.

Žalud obřezaného penisu je po operaci velmi přecitlivělý, ale poměrně brzy jeho povrch mírně ztvrdne a především radikálně ztratí svou vrozenou citlivost. Technika jeho stimulace je odlišná, protože téměř úplně chybí ten závratný pocit, kdy se předkožka přetáhne až do konce do napnutí uzdičky.

Na to v podstatě zapomeňte. Aby se dalo po penisu pohybovat rukou - je třeba si doslova vytáhnout kůži od kořene. Tedy stimulace se provádí opačným způsobem a kůže se tahá odzadu dopředu na žalud. I když žalud ztratil citlivost, tak suchá ruka na něm není příjemná a v tomto případě je potřeba skutečně hodně naslinit nebo namazat. Počítejte s tím, že dosažení vrcholu je značně ztíženo a budete muset hledat funkční pomocné erotické oblasti, o kterých je tu také psáno. Na druhou stranu ale muž po obřízce je schopen velmi dlouhé soulože a to může spoustě ženám vyhovovat.

Je jedna z nejkontroverznějších a nejdiskutovanějších otázek okolo orálku. Drtivá většina mužů si přeje, aby jejich vrchol směřoval do úst partnerky a ideálně i s pozřením celého ejakulátu. Z hlediska zdraví se tomu toho moc nedá vytknout, i když se pár vědců snaží dokázat, že v ejakulátu mohou být nějaké nové viry, způsobující rakovinu. Osobně si myslím, že je to pitomost a podstatně větší hrozbou je HIV, opary, bradavičky a další. Ale i tak se to dělalo, dělá a bude se to dělat.

Chuť ejakulátu se všeobecně popisuje jako slaná či hořká. Jsem pevně přesvědčen, že chlap, který to po partnerce vyžaduje, by měl napřed sám vyzkoušet, jaké to je.

Pokud mu to nebude dělat žádné problémy, tak by si to mohl přát, ale nikdy nevyžadovat. Znám dívku, která omdlévala odporem jen při vyslovení slůvka "semeno". Ve svých 27 letech se znovu zamilovala a uprostřed opojné lásky najednou propadla jeho chuti jako smyslů zbavená.

Když už píšu takové věci, tak jsem samozřejmě párkrát převzal ten svůj výpotek z úst partnerky. Není to vepřo-knedlo, ale určitě se nedá tvrdit, že by to bylo nesnesitelné. Při prvním pokusu doporučuju pár základních věcí: Dvojku bílého, čistou kolu, silnější džus apod.

Partner by vás měl na okamžik výstřiku nějak upozornit. V okamžiku ejakulace přestaňte dýchat, protože řada chutí je spojena s nosem a omezení dechu to sníží. Výstřik pod jazyk je výhodnější tím, že je tam méně chuťových buněk, výstřik do krku už vyžaduje větší zkušenosti. Každopádně nezapomeňte uzavřít hrtan, protože ejakulát stříká až na vzdálenost 40cm. Spolkněte celou dávku ihned najednou a pokud možno vše. Co nejdřív to zapijte, ale nedělejte to jako by šlo o život.

Asi nejpitomější je to, když po výstřiku partnerka vypálí na záchod a vše vyplivne s hlasitým odporem a začne si zuřivě vyplachovat pusu a čistit zuby. Také je možné těsně před ejakulací uhnout hlavou a výstřik provést do kapesníku nebo na něčí tělo - podle gravitace.

Představte si, že vám partner olizuje mokrozkork, vy šílíte, orgasmus se nezadržitelně blíží a jakmile přijde vrchol, tak toho nechá a dotáhne vás jen rukou. Něco z toho budete mít, ale je to jak výlet na hory, kde roztál sníh. Velké labužnice si ale dopřávají rozkoš z toho gejzíru. Olizují jej, roztírají po těle a vůbec spoustu roztomilých prasárniček. Často diskutovanou otázkou je míra herectví a skutečná záliba v semeni.

A zase jsme u vztahu a především přitažlivosti. Zamilovaná ženská, které ten její chlap "voní" s tím nemá problém. A přestože je chuť semene relativně podobná u více mužů, tak by to samé s jiným třeba vůbec nedělala.

Takže pánové - ty ženské to nedělají jen jako odměnu - že se přemohou, aby Vám udělaly radost. Udělejte jí to tak, že se bude klepat jak osika a budou jí brnět rty a věřte tomu, že až se vám na něj vrhne, tak přestane vnímat nějaké vděčnosti. Pořádně rozdivočelá samice je v jiném prostoru a může být ochotná se vrhnout na podstatně větší prasárny než je nějaké běžné polykání. Chuť semene se výrazně mění podle stravy a životosprávy.

Je známé a dokázané, že ostrá, kořeněná  a tučná jídla, alkohol, kouření a drogy - chuť radikálně zhoršují. Pořádná vopice po likérech či ostrém alkoholu vám z toho vašeho zrní udělá skutečně lepivý blevajz. Na druhou stranu větší množství ovoce a zeleniny a sportem vyčištěný organismus je základem podstatně lepší chuti. Bacha na chřest - ten způsobuje poněkud žluklou chuť spermatu. Po mase je sperma slané. Po rýži a obilovinách má sperma hnilobnou chuť.

Mléko působí, že je ejakulát hustší. Skutečně dobří milovníci připraví pro své partnerky překvapení, které se občas podaří po větší dávce některého sladkého ovoce. Zkuste se den či dva předem ládovat ananasem a pár hodin před akcí vyzkoušejte například krájená jablka se skořicí.

Pochopitelně základem je dostatek tekutin. Semeno mladých mužů je světlejší, tekutější a bývá ho větší množství. S věkem se stává hustším, mírně se odklání od bílé barvy ke žlutější a samozřejmě množství se zmenšuje. V okamžiku ejakulace není problém s chutí i vůní. Ovšem po ejakulaci poměrně rychle chladne a jeho vůně se mění spíše na zápach a chuť se stává méně zajímavou. Rána palicí jsou pak ponižovací SM praktiky a vylizování "odstátého" ejakulátu ze země.

Ale pokud se to někomu líbí, tak ať si vylizuje třeba popelníky! Se semenem se dá i docela srandovně masírovat. Po bouřlivém orgasmu je jeho vůně mnohdy i dost rajcovní a pokud se rozetře na záda nebo na prsa, tak je možno jej úplně bezezbytku vmasírovat. Bezezbytku tak, že po něm nezbyde žádná stopa a zmizí i jeho charakteristický pach. Jedna dávka je tak akorát na celá záda a po vmasírování je pokožka napjatější a hedvábná. Spousta mužů velice ráda ejakuluje ženám na obličej, protože to viděli v porňákách a při onanii se jim to vrylo do mozku.

Budiž, pokud to partnerce nevadí a Vás to vzruší - stříkejte jí třeba do nosu, ale existuje jedna věc, která není příliš známá a vůbec to není legrace. Tou věcí jsou oči. Pokud uvidíte, že Vám ten divoch namířil svůj spermomet mezi oči, tak je raději pevně zavřete. Kdysi dávno jsem někde četl, že to není zdravé a ani bezpečné a tak jsem vyrazil na oční s konkrétním dotazem. To, že sperma v očích skutečně pálí je známá věc, ale mnohem méně známá je skutečnost, že to pálení vyvolá silné slzení a spermie milují protiproud.

Vydají se tedy ve slušném počtu směrem do slzného kanálku až váčku. Bohužel jsou v tomto prostoru schopny nějakou dobu přežít a hlavně vyvolat prudký zánět. Určitě to není pravidlo, ale i malé riziko je úplně zbytečné. Tuhle informaci jsem si uložil do palice a po hodně dlouhé době jsem potkal jednu krásnou kamarádku se zalepeným okem.

Šli jsme na kafe a dozvěděl jsem se, že už se asi měsíc léčí s velmi ošklivým zánětem oka. Ze srandy jsem se zeptal, kam dopadlo sémě při poslední jebandě. Samozřejmě… Oko… Ale jelikož se zánět neozval hned - nespojila si to s tím ani ona, ani lékař. Vyprávěl jsem jí, co jsem se dozvěděl a slíbila, že to hned doktorovi řekne.

Kdyby to lékaři věděli ihned - možná by postupovali jinak. Netuším, jak velké procento prostříknutých očí může zhasnout, ale i kdyby to bylo jen promile, tak je asi pitomost to riskovat. Tak, safraporte, mám to napsaný a mám dojem, že by mi právě teď bodla pod stolem nějaká roštěnka. Jdu zavolat té mojí, aby už konečně přijela! A vám gratuluju - musíte být pěkný magoři, že jste to celý přečetli až do konce a přeju fajn dovolenou. Orální sex… pro někoho vzrušující ukájení partnera či partnerky..

Orální sex má být součástí jak něžného milování, tak i tvrdého šukání. Bez něj to prostě NEJDE a dá se to srovnat s grilovaným kuřetem bez krásně propečené voňavé kůžičky… Zakousnout se do kůžičky a nechat se pak krásně pohltit jemnou chutí masíčka, to je pak ten pravý požitek: Nedávno mi jedna kamarádka svěřila, že nerada provádí přítelovi orálek, protože jí vadí, že penisem čůrá a má pořád pocit, že je od moči.

Sama si však ráda užívá lízání její kundičky a už neřeší, že také močí a dokonce i menstruuje. Mým dalším překvapivým zjištěním bylo, kolika ženám vadí kouření partnerova penisu po jeho vytažení z JEJICH kundičky. Mám pocit, že muži toto absolutně neřeší.

Jediné věci, ve které mohou být odtažitější je masturbace před partnerkou,  masáž prostaty,  lízání jejich análku nebo ostatních análních praktikách.

Toto samozřejmě nemůžeme po muži vyžadovat hned na první schůzce. K těmto praktikám mají totiž partneři postupně dojít a pak si je náležitě a  bez studu užívat. Jak jsem již psala, tak si neumím bez orálku sex představit. Není podmínkou ho dělat pokaždé, ale určitě se na něj nesmí zapomínat! Mně nejvíc vyhovuje poloha, kdy partner sedí nebo leží a já si jeho penis ovládám tak jak potřebuji.

Má to tu velkou výhodu, že se předejde neuvědomělému přiražení partnerova penisu hlouběji do krku. Dávící zvuky opravdu nejsou moc sexy! Nevyhovuje mi ale poloha 69, kdy je partner nahoře a já dole. Penis se pak totiž nedá pořádně a pohodlně uchopit. Jak jste se dočetli v souvisejícím článku o orálním sexu, tak některé ženy dosahují orgasmu i při kouření partnera.

Ještě lépe  se k tomu dá dojít, pokud si žena pod sebe složí nohu a patu nasměrujete pod kundičku. Při kouření se lehce pohybuje a zároveň si o patu stimulujete klitoris. To je opravdu zaručený recept, jak mít orgasmus třeba zároveň s partnerem.

Nebo teda alespoň mně to jde jako po másle: Další skvělou záležitostí je součastná masturbace. Dívat se na partnera, jak si to dělá sám je velmi vzrušující a hlavně žena vidí, jak to má správně dělat jak víme, každý muž to má rád jinak a každý muž má penis jinak citlivý. Pokud je více času, tak si ráda hraju s partnerovým žaludem. Namažu ho lubrikačním gelem a pak mu masíruju tu jeho prokrvenu hlavičku… lehce přejíždím přes uzdičku k vrcholu a pak zase zpět k záhybu na konci žaludu.

Dělám to tak, jako bych,, vykusovala,, pomeranč od dužiny. Občas je příjemné partnera poškrábat zubama.. Někteří muži toto nesnesou, ale jiní snesou i silnější skousnutí. Je to zase individuální. Mým malým handicapem je to, co řeší asi spousta jiných žen. Je to polykání semene — nedokážu jej   spolknout najednou. Neznamená to, že by mi nechutnalo nebo vadilo, ale zatím jsem se s ním nějak neztotožnila.

Řeším to tedy tak, že spolknu jen část, která mi je příjemná a zbytek vypouštím postupně z pusy ven. Utíkat s ucpanou pusou na záchod mi připadá trapné a zbytečné. Není to tak dávno, co se mi dostalo semeno do oka. V prvních 5ti minutách bylo vše v pohodě a pobavilo mě to.

Ale pak nastala neskutečná bolest, pálení a svědění. Měla jsem pocit jako by mi oko někdo vyrval z hlavy. Spermie se usadily na mých kontaktních čočkách a ve fyziologickém roztoku krásně přežily do druhé dne, kdy mi zase nadělaly v oku paseku.

Čočky jsem nakonec zahodila a teď už si budu dávat bacha a budu před stříkajícím spermatem raději zavírat oči: Doučování orálního sexuAhoj, jmenuju se Petr Karásek, je mi 24 let, miluji sex, hlavně ten orální a mám s ním obrovské zkušenosti. Můj penis mělo v puse přes 40 dívek ve věku 15 - 30 let a proto jsem založil tuto stránku. Doučuji doma Praha 8 - Kobylisy i mimo své bydliště orální sex pro dívky, které s touto praktikou ještě zápasí.

Nejdříve dívce ukážu úplné základy na banánu. Banán má podobný tvar a velikost jako mužský penis, proto je vhodný do začátku. Po cca ti minutách zkoušení na banánu dám k dispozici svůj penis, na kterém si vyzkoušíte všechny možné praktiky, od sání až po deep throat. Naučíte se co nejlépe udělat pusou svého kluka tak, aby už nikdy nechtěl jinou dívku! Ahoj, přeposílám reakci na Tvoje varování ohledně sperma v očích: Spermie v samotném ejakulátu není schopna oplodnění, už vůbec ne nějakého cíleného pohybu - v prostředí ženských rodidel dochází k ději zvanému kapacitace změna metabolismu, membránového potenciálu atd.

Po tomto ději je už spermie pohybu schopná točit ocáskem energií z mitochondrií - to, kam jde udávají chemoatraktanty a termoatraktanty vypouštěné vaječnou buňkou. Na wikipedii je po zadání hesla "kapacitace" docela hezky děj vysvětlen je to samozřejmě daleko složitější - proto asi buď konkrétní dotazy, nebo se mrkněte tam - ať "nezanáším" nástěnku kusy přednášky.

A reakce doktora mi přijde opravdu podivná - ale zase znám některé mediky, co by tomu věřili - když věří, že geny jsou jen v GMO Kdo nemá rád třeba držkovku, nenaučí se ji mít rád. Kdo nemá rád orál, tak ho nikdy s požitkem nevychutná. Ale zas má určitě jiné přednosti? Všechna práva vyhrazena c - Orální sex, kouření, Blow job, vysát, vypít koule, dýmka smíru, deep throat Nedělám si rozhodně nárok na nějaké převratné novinky, ale myslím si, že pro úplné začátečnice by to mohlo být zajímavé a poučné a pro ty zkušenější se tady snad také něco najde.

Orální sex mužů - co to je? Cesta k orálnímu sexu Jste muž a toužíte si nechat vyluxovat pytlík nebo jste žena a uvažujete, že byste mu ráda olízla jeho Magnum? Příprava na orální sex aneb "bude kuřba"? Orální sex - anatomie Jestliže jste na pokraji prvního orálního sexu, pak je dobré si vysvětlit pár základních věcí. Orální sex věnovaný partnerovi a vzrušení partnerky. V jaké poloze si zahulit? Orální sex - jak na to? Felace a vedlejší techniky. Deep Throat  -  penis hluboko v krku To je technika, která je pro některé ženy nepochopitelná a pro jiné běžná a jednoduchá.

Osušte si ukazovák, stáhněte mu předkožku až dozadu a suché bříško prstu mu přiložte zespodu na uzdičku a spodní záhyby hrany žaludu. Jen přiložit a oddálit, nebo velice lehounké dotyky. Pro lepší pochopení si představte stejnou techniku na obnaženém klitorisu. Každý — muž i vibrátor — nabízí něco originálního a záleží jen na ženě , jak s originalitou vibrátoru či muže bude chtít zacházet, aby to bylo k její spokojenosti, respektive uspokojenosti.

Ano, jistě některé ženy mohou tvrdit, že ať to s  vibrátorem zkoušely jakkoli, nebylo to pro ně uspokojivé, a proto ony volí jiné způsoby masturbace s jiným typem pomůcky. V tomto případě je jejich důvod odmítání vibrátoru srozumitelný, protože nesrovnávají vibrátor s mužem, ale říkají, že vibrátor jim jako pomůcka jednoduše nevyhovuje a potřebují pomůcky jiného typu ať už je to sprcha, peřina, vibrační vajíčko , či cokoli jiného.

Když ženy srovnávají vibrátor s mužem, mají od vibrátoru nereálná očekávání. Pokud mám vibrátor používat, musí mi poskytnout to, co při sexu očekávám od muže, jinak nevidím důvod, proč bych měla vibrátor používat…. Ovšem to, co žena očekává při sexu od muže — ať už jsou to něžné doteky na různých místech těla najednou, zalehnutí těla vahou mužova těla, mužova aktivita či v neposlední řadě pocit lásky při milování s mužem — to nemůže očekávat od sexu s vibrátorem.

Takto často hovoří ženy, které nemají stálého partnera. Ovšem za jejich odmítáním vibrátoru bývá ukryta především touha po lásce a po muži, kterou jim vibrátor nemůže nabídnout.

Vibrátor je v tom nevinně. A jaké jsou tedy hlavní výhody vibrátoru, pokud ho budeme vnímat opravdu jen jako umělý, neživý nástroj k lepšímu sexuálnímu uspokojení a ne jako náhradu muže? Výzkumy potvrzují, že ženy, které pravidelně používají erotické pomůcky, mají větší sexuální touhu a snadněji dosahují vyvrcholení , tudíž milování s partnerem je pro ně uspokojivější.

Čím lépe žena ví, jak si přivodit orgasmus, tím častěji ho dosáhne. Což se hodí nejen ve stálém partnerském vztahu, ale především při sexu s novým sexuálním partnerem. Vnímejte ho ne jako náhradu milování s mužem, ale jako nástroj k lepšímu partnerskému sexu a uspokojivějšímu sexuálnímu vybití.

Nepoužívejte ho, pokud jste zjistila, že vám nic nepřináší. A naopak, nebojte se ho používat, pokud vám dělá dobře! Podívejte se na zajímavé články v Magazínu Růžový slon nebo na poslední oblíbené články: Nikde není uvedeno sexshop nebo Růžový slon, pouze odesílatel:

Bylo to v době, kdy to s bezpečností nebylo tak horké jako dnes. Ještě předtím, než si jako svou specializaci zvolila sexuální terapii, napsala rovněž knihy o hyperaktivních dětech a o léčbě obětí incestu. Přišla k odbavovací přepážce United Airlines a vzala si palubní vstupenku. Nejdříve dívce ukážu úplné základy na banánu. Pornografie vystavila do nejznámější polohy stojícího muže a klečící ženu.

Něžné milování umělý penis

: Něžné milování umělý penis

Český incest privat praha 9 Přidat komentář Všechny komentáře. Já osobně miluju hru očí. Pokud mám vibrátor používat, musí mi poskytnout to, co při sexu očekávám od muže, jinak nevidím důvod, proč bych měla vibrátor používat…. S mým milovaným vibrátorem si to udělám přesně tak, jak potřebuju v tempu, jaké mi zrovna vyhovuje. Žili dvacet tři let v nenaplněném manželství. Na druhou stranu ale muž po obřízce je schopen velmi dlouhé soulože a to může spoustě ženám vyhovovat.
MARKÉTA HRUBEŠOVÁ LENKA JUROŠKOVÁ NAHÁ Nahe herecky privat uherske hradiste
PAROHAC CZ CZECH SWINGERS 340