Erotické příběhy sex na verejnosti

erotické příběhy sex na verejnosti

Pak mě něžně omyl, pomazal krémem po holení, políbil mě na broskvičku a lehce mě stáhl z pračky dolů. Myslela jsem, že ze mě vše ztrhá a báječně si zadivočíme, ale on mi jen stáhl sukýnku dolů a pravil, jedeme do Plzně na nákupy. Já se natáhla na háček v koupelně pro tanga, ale on mi je něžně vzal z ruky a spiklenecky se na mě podíval a zakroutil hlavou. Pochopila jsem jeho myšlenky a vzrušením a studem jsem okamžitě zvlhla, on ke mně něžně přistoupil a začal mě líbat, jednou rukou zajel prsty do prciny a řekl: Když jsem se viděla v zrcadle, vzala jsem si pro jistotu ještě sáčko, aby to tolik nekřičelo.

Před botníkem jsem si vybrala páskové boty s plnou špičkou na zhruba pěticentimetrové podrážce, ale zato i minimálně dvaceticentimetrovém podpatku. V autě mi vyhrnul sukénku a z kabelky mi vyndal robertka rošťák, ani nevím, kdy mi ho do ní dal, byl to ten z koupelny , napřed mi trochu promasíroval prsty, jen jsem zvlhla, tak mi do ní nacpal robertka.

Udělala jsem se právě v okamžiku, kdy jsme přijeli k pumpě. Seděla jsem chvilku celá bez sebe, když jsem se probrala, lekla jsem se jestli mě někdo neviděl, stáli jsme akorát u stojanu a ten můj si připravoval peníze, aby šel napojit naše autíčko. Chtěla jsem si aspoň shrnout sukni, ale poprosil mě, abych zůstala jak jsem a v pohodě čekala až natankuje. Robertek stále něžně vrněl a já seděla celá napnutá, jestli si někdo něčeho nevšimne. Za cca 5 minut se ten můj vrátil, nastartoval a jeli jsme dál.

Seděla jsem v autě bez saka, jen v topu a vyhrnuté sukýnce. Po dalších 20 kilometrech mne poprosil, abych si svlékla top, že by se mu to moc líbilo. Já už byla tak rozjetá, že mi to bylo úplně jedno, jestli si mne někdo všimne, či ne. Když jsme se přiblížili k Plzni, chtěla jsem se obléknout, ale opět mi to Milan nedovolil. Nakonec svolil, abych si vzala aspoň to sako, ale nesměla jsem si ho zapnout. Pak řekl, jestli by mi nevadilo, kdybychom projeli Plzní a mazali dále na Prahu, že by chtěl zajít do sexshopu.

Mě se to moc líbilo a navíc mě ta hra i vzrušovala. Za Plzní jsem si již sama od sebe sundala sako a jako iniciativu i sukénku. Šlo to sice špatně, ale podařilo se to. Ještě jsem se nepochlubila, že občas mám náladu na tvrdší zacházení a ráda poslouchám. Není to vždy, ale jsem prostě tak trochu SUB, ale není to má životní filozofie, jen někdy chci poslouchat a plnit příkazy tenkrát jsem se poprvé vystavovala na veřejnosti, byla naostro pod mini, nebo jela nahatá v autě, ale od té doby takové příkazy ráda plním.

Jinak se mi líbí lehké znehybnění, robertky do dírek, kolíčky na pysky, prsa, dvorce, bradavky či poštěváček. No a tak jsme jeli do Prahy do sexshopu. Já tenkrát Prahu ještě moc neznala, dnes je to lepší, přeci jen jsem tam služebně dost často.

Ale Letnou jsem poznala. Zastavili jsme u bloku baráků a na druhé straně ulice byla Letenská pláň. Již před Prahou jsem si zase vzala sako, chtěla jsem i sukni, ale tu my dost divným tónem a slovy:. Pochopila jsem, že přišla chvilka SUB a docela se těšila. Na Letné jsme vystoupili z auta, sako jsem již měla zapnuté, ale při každém kroku se otvíralo a foukalo mi na mou provlhlou broskvičku. Navíc sako bylo dost krátké a koukaly mi z něj kraje punčoch a podvazky, ale k sexshopu to bylo cca 50 metrů, tak jsem tomu nevěnovala pozornost, jen jsem si sako držela v předu u sebe, aby se moc nerozhrnovalo.

Milan šel však velice rychle a energicky, já mu skoro nestačila, tak jsem jako správná subka kmitala dva kroky za ním se sklopenou hlavou.

Po příchodu do krámu, kde byla sympatická prodavačka celá oblečená do lesklé kůže a trochu připomínala dominu, řekl: Tady je moje Janča a něco bych rád koupil pro zpestření. Sáhla pod pult pro tenkou černou rákosku a začala mi s ní jezdit po těle, víc rozhalila sako, objela bradavky, rýpla do prsou.

Dala je Milanovi a ten mě je nasadil na bradavky. Pak mu podala závažíčka a on je přichytil za karabinku ke kroužkům na skřipcích.

Jen jsem se prohnula pocitem bolesti i slasti, který mne zaplavil. Hned jsem se ale vzpamatovala a narovnala, neboť jsem hned jednu chytla rákoskou přes stehno se slovy: Pak mě odvedli do zadu za jakousi plentu a tam jsem si začala oblékat takovou sadu kožených tenkých řemínků. Jediná věc byla silnější a to byl anální kolík chycený na jednom řemínku.

Tím začali, narvali mi ho do prdelky bez gelu a pak mi navlékli ostatní řemínky. Jeden mi šel samozřejmě přes broskvičku, dali ho jemně mimo poštěváček na kterém stále viselo závaží, prý si ho sundám až doma.

No a pak mě nechali vzadu. Milan s prodavačkou odešli dopředu a něco si tam šuškali a něčím rachotili. Pak mě zavolali, Milan držel dvě igelitky a ona mi podávala sako. Chtěla jsem si sundat klipsy z bradavek, ale hned jsem zas dostala rákoskou, tak jsem oblékla sako, zapnula ho a šli jsme k autu. Nasedli jsme a já se nějak vrtěla, jak mi vadil ten kolík v zadečku. Tak jsme jeli z Prahy. Zcela automaticky jsem si za Prahou svlékla sako a seděla jen v řemínkách a s ozdobičkama.

Domů jsme přijeli až za tmy, tak jsem se ani nenamáhala s oblékáním a přeběhla těch 10 metrů od auta k baráku jen tak, vyběhla po schodech a zmizela v bytě. Milan přišel chvilku po mně a nesl velikou tašku, pak mi zavázal oči a dal na uši sluchátka. Neviděla a neslyšela jsem vůbec nic, krom řvoucí muziky. Pak mi najednou vzal za ruce, připjal mi na ně nějaké řemínky, nebo co? Totéž udělal s nohama, pak mě zvedl do stoje, sundal sluchátka a vedl bytem, jak jsem vycítila do ložnice.

Tam mě položil na letiště s roztaženýma nohama a rukama, ty mi připjal za řemínky k nějakým očkům, nebo k čemu. Ještě mi trochu povolil nohy a dal další řemínky nad kolena a ty mi pak přitáhl k posteli v pravém úhlu s tělem. Docela se mi napínaly všechny svaly, ale tekla jsem jak řeka.

Pak mi strhnul ozdobičky až jsem vyjekla, přehodil přese mne přehoz a popřál hezký odpočinek než odešel a zavřel za sebou dveře.

Zůstala jsem sama se sebou a tikotem hodin, cítila jsem, že dnešní den se mi strašně líbil, a že to chci prožívat více a více. Po nějaké době se Milan vrátil a začal mě něžně laskat, tetelila jsem se blahem a najednou cvak a cvak a kolíčky byly na bradavkách, bylo to moc krásné. Pak jsem dostala kolíčky na velké pysky a přitáhl mi je tkaničkami ke stehnům, cítila jsem, jak jsem celá roztažená a najednou kapka něčeho příjemně chladivého aha, gel teď přijde vibrátor. Ó, jak jsem se zmýlila, přišlo něco daleko lepšího, kuličky, měla jsem tehdy asi dva druhy doma v šuplíku, ale tohle bylo něco nového a strašně vzrušivého.

Pak mi sundal pásku z očí, ještě předtím zastavil vibrace kuliček. Když jsem ho viděla, jak stojí mezi dveřmi, nic mě nenapadlo, ale najednou se kuličky v mém klínu zase rozvrněly.

Vytřeštila jsem nechápavě oči a on se usmál: Ten den bylo venku jako v peci a my jsme klábosili doma, zatímco Máňa připravovala oběd pro sebe a svého manžela Libora, který sekal trávu na stráni. Vůbec jsem mu to nezáviděla, protože pracovat venku v tomhle počasí mi připadalo nemyslitelné. Oběd už byl skoro hotový, když v tom přišel Libor do světnice. Byl to urostlý, mohutný chlap měřící dva metry. Na sobě měl montérky s flanelovou košilí, která byla Pre miesto kde je samotný a nám už dobre známy naturizmus posunutý predsa len na ďaleko odvážnejšiu úroveň, kde sex na verejnosti, či výmena, alebo pridanie sa ďalších partnerov a partneriek k voľnému sexu na pláži nie je nemožné, Jednou jsem ležel doma a přemýšlel sám nad sebou.

Znáte to je vám skoro třicet,nemáte trvalej vztah a jediný co děláte tak je to že pracujete a chodíte s kámošema na fotbal a do hospody nabo na disco. Zrovna byla neděle já jsem byl doma a po fotbalové bitce s policajtama mě bolela hlava a dotoho ta depka. Řekl jsem si,musím si najít nějakou dobrou babu nebo se z toho zblázním. Další pátek jsem šel na disco s kámošema a po dvou hodinách jsem seděl na baru s Kráskou jménem Denisa.

Denisa,Hrozně hezkej obličej,dlouhý černý vlasy,překrásný dlouhý nohy ale to z Do očí mi to samozřejmě neřeknou a přitom bych jim hlavu za takový kompliment neutrhla.

Dlouhé blond vlasy, pěkná až trošku vyzývavá tvářička, zelené oči. Míry cm, 65kg, sice na miss zrovna nejsou, ale stejně si myslím, že většina chlapů ty vychrtliny moc nemusí.

Postavu mám pevnou, nikde nic nepřebývá ani nechybí, takže jsem spokojená a těch několik chlapů co jsem měla v posteli si taky nestěžovali. Mám spíš opačný problém. Chlapi se mě bojí oslovit, Manželka si chtěla vyzkoušet víc chlapů, takže jsme přes jednu společnost uspořádali akci s 50 chlapy. Taky za každého dostala  tisícovku a prachy se vždycky hodí,ne? Nastal den D a my jsme se dostavili na místo konání.

Čekalo tam fakt 50 nadržených ptáků, různého věku a postav, se všemi zdravotními potvrzeními, takže zatím vše OK. Všichni dodržovali minimálně týdenný sexuální půst, aby bylo hodně semene. Jen jsem si myslel, že jako manžel budu mít nějaké přednostní práva, alo to jsem se mýlil a to už tak OK nebylo.

Vzal si to tam na povel nějaký 45ti letý udělaný týpek a Bylo to normální sobotní odpoledne, když jsme si s mou přítelkyní Kamilou řekli, že pozveme pár kamarádů a uspořádáme takový menší mejdan. A protože neměla nic jiného na práci, tak souhlasila. Řekla, že party neměla celkem dlouho a že to neuškodí. Každý jsme si pozvali dva kamarády. Já pozval Tomáše a Zdeňka, mé spolužáky ze střední. Kamila zavolala Martě a Karolíně, ale Marta nemohla přijít, takže se Kamila neobtěžovala s hledáním náhrady.

Když dorazili, měli jsme už připravené pití, nějaké filmy a muziku. Už jsme měli docela vypito, vlastně jen Tomáš, Zdeněk a Karolína. Já s Kamilou jsme nepili, jelikož Byla jsem ve městě nová 19tiletá studentka za kterou se většina chlapů otočí. Pěkné pevné trojky, štíhlá, ale ne hubená postava a dlouhé černé vlasy.

Přivydělávala jsem si donáškou pizzy. Jenomže jsem se ve městě moc nevyznala a to jednoho dne úplně změnilo můj život.

Ze slušné venkovské holky, se stala kurvička pro všechno. Vstoupila jsem do nějaké haly, kde podle všeho měla být nějaká schůze.

Vypadala úplně prázdná, jen uprostřed byla obrovská matrace. Bylo tam šero a já došla až k té matraci. Najednou se rozsvítily všechny světla a dovnitř začaly proudit zástupy mužů. Tak ji tady máme, vykřikl jeden Je sobota před polednem a stojím před poloprázdnou lednicí s myšlenkou, co budu vařit k obědu. Když v tom mi zazvoní mobil: Já i Sandra jsme oběv černé kůži, pěkně nadržené a tak se mazlíme a máme chuť na tvé teplé mlíčko. Nenechej nás dlouho čekat. Po krátkém a rychlém obědě jsem dorazil k Janě a Sandře.

Jana mi přišla otevřít dveře Ahoj tady zase já Vaše Jana. Není to dlouho a moje druhá touha grupáč sex se mi splnila. Teď mi nezbývá nic jiného než Vám to detailně popsat.

..

: Erotické příběhy sex na verejnosti

Prvni casting prdelky 435
Nejkrasnejsi vagina veronika zemanova Velky pero nahé ženy
Xxx cz sex poděbrady Nahe maminy gay erotika
SEX FOTO HD PORN Dagmar daskova zrale
Erotické příběhy sex na verejnosti Rychlyprachy veronika naprivat brno

Eroticke sluzby brno eroticke masaze video

Také byly celé vyschlé z toho, jak se do nich opíralo sluníčko. Jednou večer po odpolední náročné akci jsem vyprovázel svou kamarádku na autobus, erotické příběhy sex na verejnosti. Neříkej, že ti něco vyvedl manžílek. Email odeslán Děkujeme, na Vaší adresu Vám byl zaslán email s aktivačním odkazem. Ruka kolem jejího krku ovšem pořád nepovolovala. Manžel mně stále přemlouval, že když jsme na dovolené tak ať si nevezmu pod letní šatičky na ramínka žádné kalhotky, prý že je teplo tak ať si jí luftuju. Ale to už nemohli vydržet a do úst se mi dral první nadržený penis, druhý jsem cítila na kraji kundičky, pomalu lesby videa zdarma nahe holky dráždil a já se jen kroutila ať ho už mám uvnitř, najednou prudce přirazil. Můj kluk ze mne byl úplně unešený. Jako například tehdy, když jsem šla se svým klukem na koupaliště… Ráda jsem sexy a středem pozornosti mužů, a proto i ráda chodím na koupaliště. Natlačil svůj penis jemně až na dno a pulz za pulzem nechal všechnu svou nadílku ve mě. Může se jednat o fikci. Ahoj, po delší době dávám další díl.

Prague girls masaze eroticke

EROTICKE VIDEA LADY DEE